Garden Metamorfozi Lublin | O nas
49
page-template-default,page,page-id-49,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.1.2,vc_responsive

O nas

Pasjonatki wnętrz ogrodowych, które z własnych pasji uczyniły sposób na życie.

 

Służymy naszymi pomysłami i doświadczeniem.
Potrafimy zaaranżować dla Państwa różne ogrodowe klimaty – zarówno tradycyjne, jak i te nawiązujące do różnych miejsc na Ziemi. Czasami z małego zakątka można urządzić przytulne miejsce z klimatem, zaś z ogromnej przestrzeni stworzyć zróżnicowany i funkcjonalny ogród, który sprawi, że każda wizyta w tej zielonej przestrzeni znakomicie wpłynie na Państwa samopoczucie.

Drugie-Metamorfozy-Agni-Kliczka-20

Judyta Niewiadomska

 

Przestrzeń ogrodowa nie ma dla niej tajemnic. Pasjonatka roślin ogrodowych oraz nietuzinkowych rozwiązań przestrzennych. Pomoże Państwu w realizacji najśmielszych pomysłów oraz wizji.
Zawsze stara się znaleźć złoty środek dzięki któremu zawsze osiąga oczekiwany efekt końcowy.

Karolina Smorąg

 

Zajmuje się projektowaniem przestrzeni zielonych. Czerpię natchnienie z natury. Projektuję w niezwykły sposób, podkreślając charakter przestrzeni.  Inspiruję się znanym włoskim architektem krajobrazu Luciano Giubbilei. Dążę do tego aby moje dzieła były zachwycające, intrygujące i wzbudzające refleksje. Wychodzę z założenia, że natura i architektura powinny wzajemnie się  uzupełniać i  czerpać od siebie wszystko co najlepsze. Podchodzę indywidualnie do każdego projektu, zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu.

KAROLINA