Garden Metamorfozi | O nas
49
page-template-default,page,page-id-49,ajax_fade,page_not_loaded,

O nas

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_column_text]

Pasjonatki wnętrz ogrodowych, które z własnych pasji uczyniły sposób na życie.

 

Służymy naszymi pomysłami i doświadczeniem.
Potrafimy zaaranżować dla Państwa różne ogrodowe klimaty – zarówno tradycyjne, jak i te nawiązujące do różnych miejsc na Ziemi. Czasami z małego zakątka można urządzić przytulne miejsce z klimatem, zaś z ogromnej przestrzeni stworzyć zróżnicowany i funkcjonalny ogród, który sprawi, że każda wizyta w tej zielonej przestrzeni znakomicie wpłynie na Państwa samopoczucie.[/vc_column_text][vc_separator type=”normal” position=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” type=”grid” text_align=”left” css_animation=”element_from_left”] [vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”221″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”500×400″][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Judyta Niewiadomska

 

Przestrzeń ogrodowa nie ma dla niej tajemnic. Pasjonatka roślin ogrodowych oraz nietuzinkowych rozwiązań przestrzennych. Pomoże Państwu w realizacji najśmielszych pomysłów oraz wizji.
Zawsze stara się znaleźć złoty środek dzięki któremu zawsze osiąga oczekiwany efekt końcowy.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_separator type=”normal” position=”center”][/vc_column][/vc_row][vc_row row_type=”row” type=”grid” text_align=”right” css_animation=”element_from_left”][vc_column width=”1/2″][vc_column_text]

Karolina Smorąg

 

Zajmuje się projektowaniem przestrzeni zielonych. Czerpię natchnienie z natury. Projektuję w niezwykły sposób, podkreślając charakter przestrzeni.  Inspiruję się znanym włoskim architektem krajobrazu Luciano Giubbilei. Dążę do tego aby moje dzieła były zachwycające, intrygujące i wzbudzające refleksje. Wychodzę z założenia, że natura i architektura powinny wzajemnie się  uzupełniać i  czerpać od siebie wszystko co najlepsze. Podchodzę indywidualnie do każdego projektu, zadowolenie klienta jest na pierwszym miejscu.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=”1/2″][vc_single_image image=”421″ border_color=”grey” img_link_target=”_self” img_size=”400×400″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_separator type=”normal” position=”center”][/vc_column][/vc_row] Wüst mehr infos weniger infos studiengang organisationsmanagement in der medizin bezeichnung inhalte krankenhausinfrastruktur – frau scherer mehr mehr hilfreiche Tipps infos weniger infos medizinrecht 1 – frau k.